Cavus

Hizmetler

OTO YIKAMA

Şirketimiz Müşteri Memnuniyeti odaklı faaliyetini sürdürmeyi kendisine ilke edinmiş bu konuda hem Normal Yıkama, Hem Otomatik Yıkama Makinesi hem de Oto Süpürge Makinesi hizmeti ile kaliteli hizmet sunmaktadır. Dünyanın en iyi temizlik ekipmanları ile siz kıymetli müşterilerimiz için bünyemizde. Sistem aracınızı teknolojinin en son imkanlarını kullanarak yıkayacak

TOPTAN SATIŞ

Alpet Petrol tarafından, Bölgemiz ve tüm KKTC’de akaryakıt kullanan küçük,orta ve büyük ölçekli tesislerin,şantiyelerin, fabrikaların,madenlerin ekonominin çarkı olan tüm sanayi kuruluşlarının akaryakıt ihtiyaçları,deneyimli ve etkin bayilik altyapısı,üstün kalite güvencesi ve günümüzün en uygun ekonomik ucuz mazot ve finansal koşullarıyla karşılanmaktadır.

MARKET

7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verdiğimiz marketlerimizde sizleri sıcak bir ortamda karşılayıp ihtiyaçlarınız doğrultusunda kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Hizmette sınır tanımayan Çavuş Petrol’ün sizlere sunduğu hizmetlerinin arasında market hizmeti de bulunmaktadır. Yolculuk sırasında ortaya çıkabilecek farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik çözümler sunmaya da devam ediyoruz.